5 pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania

Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  05:33
1 942 710 zł
10501 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:185 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Cegła
  • Piętro :4 piętro
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Pierwotny
  • Rok budowy:2024
  • Sprzedaż:Pośrednik
  • Inf. dodatkowe:Balkon

Opis oferty

Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność
przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw.
położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy
ulicy Bodycha 122.

Mieszkanie, mimo swojej bliskości do węzłów komunikacyjnych,
pozostaje miejscem cichym, idealnym do odpoczynku po pracy. Mieszkanie
ma okna na północny zachód, dzięki czemu pozostaje fantastycznie
doświetlone. Zakup idealny dla pary, rodziny, a także jako zakup
inwestycyjny.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w Piastowie, tuż przy granicy z warszawską
dzielnicą Ursus. Okolica oferuje doskonałe połączenie spokoju
przedmieścia z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. W
najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, szkoły, apteki
oraz punkty usługowe, co zapewnia wygodę codziennego życia.

Układ lokalu:

Kondygnacja 1

Salon z aneksem kuchennym 42,89 mkw.
Łazienka 3,87 mkw.
Garderoba 3,79 mkw.
Łazienka 4,18 mkw.
Pokój 12,06 mkw.
Pokój 18,55 mkw.
Przedpokój 24,76 mkw.

Kondygnacja 2
Pokój 23,70 mkw.
łazienka 3,71 mkw.
Pralnia 3,78 mkw
Pokój 16,45 mkw.
Pokój 13,43 mkw.
Garderoba 6,34 mkw.

Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym
w cenie mieszkania oraz dwie komórka lokatorska w cenie mieszkania.